Gdzie kupić solidne rękawice robocze?

Re: Gdzie kupić solidne rękawice robocze?

Postprzez tomloew » 2018-03-13, 08:50

Na www.bhp-nord.pl jest ponad 250 modeli rękawic ochronnych w dobrych cenach. Warto zajrzeć
tomloew

Odp

Google - reklama

Postprzez CoolTools » 2018-03-14, 08:25

Witam Wszystkich na forum. Tak jak mowa powyżej, warto szukać odzieży jak i artykułów roboczych, bhp w sklepach internetowych. Tam mamy szeroki wybór oraz zdecydowanie niższe ceny.
CoolTools

Postprzez kacper » 2018-08-15, 11:25

jeśli zależy nam na solidnych produkcie to na pewno głównym kryterium wyboru nie powinna być cena. Za jakość trzeba zapłacić i nie dajmy się o... że rękawice robocze za kilka złotych będą służyć nam kilka lat. Oczywiście wszystko zależy od tego jakie rodzaje prac będziemy w nich wykonywać. Do prac budowlanych polecam rękawice robocze ze sklepu eprotect.pl (https://eprotect.pl/pol_n_OCHRONA-RAK-_Rekawice-wzmacniane-1849.html) Na własnych dłoniach przekonałem się o bardzo dobrej jakości sprzedawanych tam produktów. Rękawice nadają się do prac typowo budowlanych jak i prac w warsztacie samochodowym czy cięższych pracach działkowych, takich jak wycinka drzewa gdzie nasze dłonie mogą być narażone na urazy czy działanie różnych szkodliwych substancji. Mają bardzo uniwersale zastosowanie.
Sklep polecił mi jakiś czas temu kumpel kiedy szukałem butów roboczych i od tamtej pory już kilkakrotnie kupowałem różnego rodzaju odzież ochronną i sprzęt bhp.
kacper

Postprzez 1001narzedzi » 2018-09-10, 09:52

Przede wszystkim warto poszukać w marketach budowlanych. Dobrym pomysłem są też aukcje internetowe lub sklepy, które dostarczą nam towar prosto pod dom.
1001narzedzi

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum budowlane