Gdzie dom pod Warszawą?

Re: Gdzie dom pod Warszawą?

Postprzez kolba32 » 2018-03-09, 15:01

A dlaczego nie dom? Widziałam bardzo ładne niedrogie domy w cenie mieszkania z ogródkiem na osiedlu Villa Campina i uważam że to lepsze rozwiązanie tym bardziej że lokalizacja tego osiedla to obrzeża Warszawy i blisko trasy S8 którą szybko można dojechać gdzie się chce
kolba32

Odp

Google - reklama

Postprzez kersty » 2018-03-12, 18:49

No ja też bym się na mieszkanie nie zdecydowała bo liczy się dla mnie przestrzeń i dostęp do ogrodu. Chociaż pod Warszawą nie sprawdzałam, udało mi się kupić segment w szeregowcu w Wilanowie w fajnej cenie. Ofertę znalazł dla mnie pośrednik Eugeniusz Jaworski , jestem naprawdę zadowolona tym bardziej że nie widziałam podobnych ofert nigdzie w necie... pewnie chodzi o to że agenci mają jakieś swoje dojścia niedostępne dla zwykłych śmiertelników :) Łapcie telefon 603 195 624, jak będziecie szukać nieruchomości w Warszawie, zwłaszcza w Wilanowie to warto się do niego zgłosić ;)
kersty

Postprzez pakito » 2018-04-23, 11:08

Też chciałbym kupić dom pod warszawą, bo w środku miasta, w bloku coraz gorzej mi się mieszka. Na razie mnie na to nie stać, ale szukam już jakichś fajnych osiedli niedaleko Warszawy. Za 2-3 lata może będę mógł sobie pozwolić na własny dom. Znalazłem kilka fajnych osiedli, ale większość już wyprzedane albo cena za dom kosmiczna. Najbardziej zainteresowała mnie oferta domków w Józefowie, które w czerwcu zostaną oddane do użytku. Pewnie i tak nie skorzystam, bo na razie nie mam na tyle pieniędzy, ale według mnie jest to świetna okazja. Domy fajne, spokojna okolica, dookoła drzewa więc powinien być tam klimat trochę leśny :). Według strony internetowej są jeszcze wolne domy, ale pewnie już niedługo wszystko będzie wyprzedane. Osiedle się nazywa Błękitny Józefów.
pakito

Postprzez dandys » 2018-04-26, 04:03

Mi się marzy dom taki jak z oferty http://www.ventana.pl/en/houses/ascot/ konkretnie Ascot w bliźniaczej zabudowie z czterema sypialniami... wiem, że to duża inwestycja jednak to jak on się prezentuje przekonuje mnie najbardziej moja żona oczywiście tez zadowolona jedna z wazniejszych decyzji w zyciu, ale chyba warto jak sadzicie? Chetnie poslucham porad kogos doswiadczonego w tym temacie!
dandys

Postprzez liton » 2018-04-29, 11:55

Można mieszkać w domu i całe życie w niego inwestować a można mieć mieszkanie i święty spokój. Mnie tylko interesują opłaty a resztą niech się martwi firma firma per modum która zarządza naszym osiedlem.
liton

Postprzez makowskimaks » 2018-05-15, 14:06

ogólnie pod miastem może i wygodniej, ale dojazdy to dramat często. Poza tym niekonicznie jest tak tanio. Są za to fajne dzielnice, jak Wawer i fajne osiedla domów, jak osiedle Stoczniowców 3 (deweloper Aras). Cena nie jest wygórowana, deweloper bezproblemowy, domy w fajnym standardzie.
makowskimaks

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum budowlane