Budowa domu 100m2

Budowa domu 100m2

Postprzez Dziunia667xd5 » 2016-09-25, 13:22

Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was korzystał z projektów "domów za mniej niz 100.000 tys złotych" czy faktycznie mozna zmieścić się w tej cenie za taki maly domek parterowy do 100m2 ? Moja sytuacja wygląda następująco. Mam wlasna dzialke na wsi gdzie znajduje się mój rodzinny dom. Na tej działce stoją 2 słupy energetyczne do ktorych moglabym się (legalnie oczywiscie) podłączyć, dodatkowo przy drodze właśnie powstaly studzienki sciekowe dla calej wsi do których również mogę się podłączyć. Czyli w zasadzie wszytko czego potrzebuje mam pod nosem. Wraz z narzeczonym myslelismy o budowie takiego domku 3 pokojowego z kuchnią lazienka i salonem . Ciasne ale wlasne;) doszlismy do wniosku ze skoro i tak musiny wziac kredyt na mieszkanie to czy nie lepiej mam odlozyc wiecej pieniędzy, wziac wiekszy kredyt i wybudowac taki domek? Chcielibyśmy się dowiedzieć czy zmiescilibysmy się w 250 tys zl z wykończeniem takiego domku? Jest to wogole mozliwe by zamknac sie w takiej kwocie? Byłoby super gdyby odpowiedział ktoś kto budowal taki domek; )
Dziunia667xd5

Odp

Google - reklama

Re: Budowa domu 100m2

Postprzez erzecznikKT » 2016-10-31, 09:58

Będzie dosyć trudno zbudować w takiej cenie, ale jest to wykonalne pod warunkiem wielu prac wykonywanych samodzielnie. Dlatego wart korzystać z bezpłatnych porad , które są dostępne na stronach producentów - np. dla izolacji na stronie styropianu Knauf Therm są umieszczone filmy pokazujace wykonanie ocieplenia, a także szczegółowe schematy prawidłowego wykonania ocieplenia wielu elementów budowlanych takich jak fundamenty, ściany, podłogi i dach.
erzecznikKT

Re: Budowa domu 100m2

Postprzez EkoCeluTerm » 2017-01-31, 08:07

To racja, bardzo ciężko będzie zamknąć się w tym budżecie- oczywiście nie uwzględniam prac wykończeniowych a sam stan surowy domu wraz z poprawnie wykonana izolacją- akurat pod tym względem możemy pomóc i doradzić na EkoCeluTerm ponieważ zajmujemy się tym na co dzień. Pytanie czy większość prac wykończeniowych wykonasz samodzielnie czy tez będą one zlecone?
EkoCeluTerm

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Ogólne forum budowlane