Wybór frezarek CNC - TBI

Wybór frezarek CNC - TBI

Postprzez Rotin » 2018-09-04, 11:21

Cześć :)
Chciałbym zapytać czy znajdę na naszym forum osoby które prowadzą działalność bądź pracują na maszynach CNC? Jeżeli tak to chciałbym skierować do Was pytanie, a mianowicie na jakiego producenta warto postawić jeżeli chodzi o frezarki? Jednak chcielibyśmy mieć jednocześnie zapewnione serwisowanie i możliwość prostego zamówienia części. Z góry dziękuję Wam za każdą podpowiedź :)
Rotin

Odp

Google - reklama

Re: Wybór frezarek CNC - TBI

Postprzez Edek00 » 2018-09-10, 06:22

Jak najbardziej, że znajdziesz :) Jeżeli chodzi o wybór to tutaj również byłbym za TBI ponieważ większą część naszego parku maszyn stanowią właśnie ich frezarki, tokarki oraz wytaczarki. Sprzęt działa dobrze, także z latami nie traci nawet na wydajności pracy, oczywiście serwis działa także jak najszybciej tylko może i w razie jakichkolwiek pytań bądź jak potrzebujemy coś domówić to zawsze można liczyć na ich szybką reakcję.
Edek00

Postprzez Kiki44 » 2018-09-13, 07:01

Zgadzam się co do producenta, natomiast wybór modelu już tak naprawdę zależy od Ciebie i potrzeb firmy. W naszym przypadku w zakresie frezarek wybór padł na VC Smart Mill ponieważ nie potrzebujemy na ten moment większego rozwiązania. Ogólnie co do jakości jej pracy nie mam najmniejszych zarzutów, a do tego też zapewniają dobre warunki finansowania m.in leasing oraz wynajem więc będziesz mógł sobie pozwolić na pewno na więcej niż jakby była jedynie opcja zakupu.
Kiki44

Postprzez Norbert145 » 2018-09-17, 05:54

Słyszałem o nich, aczkolwiek sam nie mam jeszcze o nich zbyt dużej wiedzy. Firma z którą współpracujemy na pewno korzysta z ich sprzętu, ponieważ jesteśmy ich podwykonawcami. Mają frezarki oraz tokarki od nich ponieważ miałem przyjemność kiedyś rozmawiać z operatorem tego sprzętu i wypowiadał się jednak o niej w pozytywnym tonie. Są mało awaryjne i też łatwe w ogarnięciu, więc to takie podstawy które są bardzo ważne.
Norbert145

Postprzez Alekso32 » 2018-10-02, 06:00

Dokładnie w przypadku producenta TBI nie ma się czego obawiać, ponieważ można liczyć na fajną ofertę z możliwością wynajmu bądź leasingowania. Do tego mają szeroki zakres modeli względem mocy i wydajności więc też będziecie mogli dobrać je pod swoje potrzeby. Natomiast to już najlepiej będzie jeśli dogadacie z przedstawicielami oraz obsługą klienta. Ja natomiast mogę wystawić im pozytywną rekomendację, bo robią świetną robotę i nie zmienia się to na gorsze z czasem.
Alekso32

Postprzez czaroslaw33 » 2018-10-10, 09:31

Widzę tutaj naprawdę sporo argumentów przemawiających jednak za TBI i muszę przyznać, że naprawdę również mnie zainteresowaliście tym tematem. Postanowiłem więc że w przyszłym tygodniu zadzwonię do nich oraz umówię się wstępnie na spotkanie żeby jednak lepiej od strony technicznej poznać ich propozycje i trochę lepiej dowiedzieć się jak działa ich obsługa posprzedażowa.
czaroslaw33

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Firmy budowlane - Ogłoszenia