Kompleksowe cięcie materiałów-woda, laser, plazma

Kompleksowe cięcie materiałów-woda, laser, plazma

Postprzez TomaszWojskowy » 2016-01-22, 07:11

Ostatnio miałem do czynienia z firmą Velox-Trade, która wykonywała dla mnie kilka prac podczas budowy domu. Muszę przyznać, że bardzo dobrze nam się współpracowało, terminy były szybkie, robota precyzyjna, a ceny przystępne. Przycinali mi na przykład szkło metodą waterjet, dzięki czemu mogłem zaszaleć z elementami dekoracyjnymi. Warto mieć kontakt do takiej firmy. Wykonują poza tym usługi ślusarskie tj. frezowanie, wiercenie, ciecie, gięcie oraz usługi spawalnicze TIG, MIG i nie tylko. Ich cała oferta znajduje się na stronie: http://ciecie-woda.com
TomaszWojskowy

Odp

Google - reklama

Re: Kompleksowe cięcie materiałów-woda, laser, plazma

Postprzez Rzekon » 2016-02-26, 13:17

Kompleksowa obróbka stali i innych metali taka jak cięcie plazmą,laserem,wodą,gięcie czy też szlifowanie z foliowaniem jest koniecznym zestawem ,aby firma utrzymała się na rynku.Urządzenia najnowszej generacji gwarantują szybsze wykonanie pracy i jej dobrą jakość.http://www.bth.pl/pl.uslugi.html Mój kolega po fachu zleca te rzeczy w Krakowie,ma tam możliwość negocjacji a i niedaleko,oko,ło 90 km.
Rzekon

Re: Kompleksowe cięcie materiałów-woda, laser, plazma

Postprzez DominikDm78 » 2018-08-29, 09:04

Jeżeli szukasz firmy, które oferuję usługi z zakresu obróbki skrawaniem takie jak - toczenie, frezowanie, struganie, szlifowanie metali wykonuję to firma Galwmet z Wrocławia takie usługi wykonuję. Firma oferuję tez usługi z zakresu prac ślusarskich (cięcie, gwintowanie, wykrawanie, gięcie, krępowanie, walcowanie, wiercenie, zgrzewanie, spawanie, palenie).
DominikDm78

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Firmy budowlane - Ogłoszenia