Firma remontowa Wojciech Gośliński

Firma remontowa Wojciech Gośliński

Postprzez piotrkonieczny900 » 2013-09-24, 07:53

Witam.
Korzystając z usług firmy pana Wojciecha Goślińskiego byłem pozytywnie zaskoczony wyjątkowym profesjonalizmem i uczciwym podejściem pana Wojciecha do tematu, jednocześnie jego zaangażowanie, dokładność, punktualność i pracowitość sprawiły, że poczułem się maksymalnie dopieszczony, jeśli tak mogę się wyrazić. Kupiłem mieszkanie w secesyjnej kamienicy, sufity, ściany, podłogi, wszelkie instalacje były w opłakanym stanie, ale nie musiałem osobno szukać elektryka, hydraulika ale też dekoratora wnętrz, wszystko doskonale zorganizował pan Wojciech Gośliński. Wizualny efekt końcowy działalności ekipy pana Wojciecha, to porządne gładzie na sufitach i ścianach, w tym znakomicie dobrane kolory przez współpracującą z panem Wojciechem projektantkę wnętrz, panią Karolinę, perfekcyjnie wykończona łazienka, wycyklinowane i poolejowane podłogi, nowe drzwi, okna, ale także kapitalnie zaprojektowana i wykonana zabudowa kuchenna, tutaj to dzieło kooperanta pana Wojciecha, firmy meblarskiej pana Grzegorza Kalemby. Udało mi się zachować secesyjny charakter wnętrz, z czego jestem bardzo zadowolony. Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi remontowe pana Wojciecha Goślińskiego, jako osoby ambitnej, solidnej i wzbudzającej zaufanie. Oto jego strona: www.abartremonty.pl

Pozdrawiam.
Piotr Konieczny
piotrkonieczny900

Odp

Google - reklama

Re: Firma remontowa Wojciech Gośliński

Postprzez PHUwojtas » 2014-05-16, 08:31

Z pełną odpowiedzialnością nasza firma możemy polecić firmę p.Goślińskiego. Pełny profesjonalizm zarówno w doradztwie jak i wykonaniu usług. Wszystko zrobione jak (remonty biur), bez jakichkolwiek problemów. Dokładność i kompetencja to cecha tej firmy! Polecamy Gorąco!
PHU Wojas P.
PHUwojtas

Postprzez kamperos » 2014-12-03, 15:24

Podczas remontu można liczyć na doradztwo oraz pełne wsparcie p. Wojtka, który potrafi obiektywnie doradzić najlepsze rozwiązania. W moim przypadku - mega remontu - usługi ekipy p. Wojciech nie należały do najtańszych, ale jakość wykonania oraz otwarte i sympatyczne podejście do klienta wynagradzają wszystko. Polecam.
kamperos

Postprzez zadar33 » 2016-03-27, 06:12

To może wspólnie znajdziemy klientów?
Wykonujemy okresowe przeglądy w zakresie :
Przeglądy budowlane półroczne
do 30 listopada przed okresem zimowym
do 31 maja po okresie zimowym
Przeglądy budowlane roczne
Przeglądy budowlane 5-letnie
Przeglądy instalacji sanitarnych
Przeglądy instalacji elektrycznej tzw. pomiary elektryczne