NestBank, kiedy dostanę karte

NestBank, kiedy dostanę karte

Postprzez jonisz » 2015-07-23, 09:59

Chcę założyć sobie konto w Nest Bank. Kiedy dostanę kartę płatniczą do konta i jak załatwić formalności? Faktycznie karta do konta jest za darmo w NestBank (jakieś warunki do spełnienia)?
jonisz

Odp

Google - reklama

odp kiedy karta do konta Bank Smart

Postprzez Smartek » 2015-09-03, 11:21

Kartę zamawia się jednocześnie ze składaniem wniosku o otwarcie rachunku, jeśli robisz to przez internet, to po prostu trzeba zaznaczyć odpowiednie pole na wniosku.

Jeśli masz już konto, to możesz zadzwonić na infolinię albo też złożyć specjalny wniosek o wydanie karty przez aplikację mobilną czy serwis transakcyjny Smart Bank , .

Kiedy dostaniesz kartę? Z reguły po kilku dniach przysyłają pocztą - podobny problem pojawił się tutaj.

Aktywujesz ją tak samo – to znaczy albo dzwoniąc na infolinię, albo przez serwis transakcyjny czy aplikację mobilną.
Smartek

Re: Bank Smart, kiedy dostanę karte

Postprzez Markizka » 2015-10-10, 12:11

Tak jak powyżej, mój kolega dostał kartę do Smart Bank po 4 dniach roboczych, ale czytałam, że ludzie dostawali nawet po 2 dniach. Myślę, że do tygodnia, to teraz każdy bank wysyła.
Im przecież też zależy na tym, żeby klient taką kartę dostał jak najszybciej.
Co ważne, to pierwsza transakcja musi być z pinem, a nie zbliżeniowa. Oni nawet chyba o tym informują. Po tej pierwszej transakcji tradycyjne z podaniem pinu, później już można normalnie płacić zbliżeniowo.
Ja mam kartę do smart bank taką z wilkiem Obrazek.
Ogólnie to mają fajne karty, własnie ze zwierzętami.
Markizka

Postprzez KiloMam » 2015-10-13, 23:56

Karty płatniczej do Smart Banku jeszcze nie widziałem, ale faktycznie ładnie wyglądają. Zastanawiam się tylko czy faktycznie karta przychodzi tak szybko.
Zazwyczaj banki podają, że takie rzeczy dostarczają do 14 dni od momentu złożenia wniosku.

Mam też pytanie co do samego uruchomienia konta i możliwości korzystania z niego. Po jakim czasie konto jest aktywne? Jeśli teraz bym założył konto w Smart Banku, to za ile ono zacznie działać?
Czy jest szansa, że jeszcze tego samego dnia będzie można na nie i z niego robić przelewy?
Czekam na odpowiedź.
KiloMam

nestbank karta

Postprzez Marek » 2015-10-15, 08:32

Ja tez mam pytanie o kartę w nest banku bo przeczytałem na innym portalu, że konto takie internetowe aktywuje się dopiero kiedy dostanie się karte i ja sie aktywuje - czy to prawda?
Czy do czasu dostania karty nie można w ogóle korzystać z konta w Smart Banku? Jak to dokładnie jest w tym Banku?
A i zasadnicza kwestia - ile czeka sie na kart bo to tez dla mnie ważne więc dziękuję za natychmiastową odpowiedź kogoś kto ma tutaj konto ile czekało się na karte do tego Banku? bo wyjeżdżam na studia i potrzebne mi gotowe konto z kartą do końca następnego tygodnia...

A tutaj kilka opinii o banku Nest jakie znalazłem w internecie:
http://www.via.com.pl/w/czy-konto-nest- ... zykow.441/
http://www.forum-kredytowe.pl/f129/nest ... 92172.html
http://www.banki-opinie.info/nest-bank- ... -t432.html
http://www.nowiny.pl/biznes/122736-nest ... -na-4.html
Marek

Postprzez studenty » 2015-10-16, 14:24

Konto aktywuj esie po otrzymaniu przelewu zwrotnego - czyli w jakieś 2 dni po złożeniu konta. A karta przychodzi w kilka dni później. W tym czasie działa konto normalnie. Jak potrzebujesz konto na wyjazd to zleć wysyłkę do tego miejsca gdzie jedziesz. Bank SMART, jak każdy chyba, ma wsysłkę do 10 dni więc nie dasz rady odebrać. Jęlsi znasz adres to bez problemu dostaniesz na miejsce.
studenty

Postprzez bejbe » 2015-10-28, 12:55

A ja się tylko jeszcze upewnię czy Smart Bank oferuje tylko karty VISA czy też master card?
Z tego co wiem, Visa jest bardiej popularna w europie i większość banków oferuje ja w swoich ofertac. Z tego co wiem, to też jest znacznie tańsza jeśli chodzi o przewalutowanie.
Jednak pytam, bo w niektórych państwach, bankomaty nie obsługują kart VISA, albo jest z nimi problem. Czytałem kiedyś, że gdzieś na północy w krajach skandynawskich, mieli strasznie drogie przewalutowania. To była kwestia kilkunastu złotych od transakcji dość małej.
To akurat nie jest wina Smart Banku, tylko dostawcy karty, stąd też pytanie, czy oferują karty Master Card?
bejbe

Postprzez Jonczyk » 2015-11-01, 17:16

Ja na karte do konta czekałem jakieś 4 dni chyba ale to zależy pewnie od tego ile osób zakłada konto bo wiesz - im więcej osób czeka na karte tym terminy są późniejsze ale ogólnie bank ma chyba tak, że w ciągu 7 dni musza wysłać kartę do konta i zwykle w tym czasie się mieszczą.
A chciałem was zapytać o ta kartę - czy jeśli chodzi o kolorystykę karty i ewentualny nadruk jakiegoś swojego zdjęcia to czy jest możliwość zrobienia takiej karty w smart banku? Bardzo mi zależy na tym więc jesli ktoś wie cos na ten temat to proszę o odpowiedź.
Jonczyk

Postprzez julita » 2015-11-03, 15:03

Jonczyk napisał(a):Ja na karte do konta czekałem jakieś 4 dni chyba ale to zależy pewnie od tego ile osób zakłada konto bo wiesz - im więcej osób czeka na karte tym terminy są późniejsze ale ogólnie bank ma chyba tak, że w ciągu 7 dni musza wysłać kartę do konta i zwykle w tym czasie się mieszczą.
A chciałem was zapytać o ta kartę - czy jeśli chodzi o kolorystykę karty i ewentualny nadruk jakiegoś swojego zdjęcia to czy jest możliwość zrobienia takiej karty w smart banku? Bardzo mi zależy na tym więc jesli ktoś wie cos na ten temat to proszę o odpowiedź.

ja czekaałam ok 6 dni roboczych. vo przyszła w poniedziałek. Tak czy siak pamiętaj, ze w banku smart karta i pin przychodzą w oddzielnych przesyłkach ze względu bezpieczęnstwa.
julita

Postprzez olga31 » 2015-11-25, 14:16

Wybrałem Bank Smart, założmy, że karta do mnie doszła, jak aktywować kartę? Jak będzie najszybciej? Ktoś mi coś podpowie, z góry dziękuję?
olga31

Zobacz też to

Doradca Reklama

Następna strona

Powrót do Finanse i prawo