NestBank, kiedy dostanę karte

Re: NestBank, kiedy dostanę karte

Postprzez Ghom » 2017-01-16, 10:21

Właśnie dlatego podczas wyboru banku należy rozważyć różne oferty. Każdy bank ma do zaoferowania różne warunki, dlatego warto jest zastanowić się nad każdą opcją z osobna. Jeżeli chcecie ułatwić sobie podejmowanie decyzji związanych z tematem pieniędzy i banków, polecam korzystać z pomocy porównywarek finansowych. Tutaj macie jedną z lepszych tego typu stron: http://totalmoney.pl/ - Total Money. Dzięki temu porównacie sobie oferty różnych banków, co pozwoli na uniknięcie wielu problemów. Pozdrawiam ;)
Ghom

Odp

Google - reklama

Postprzez bridgetjones » 2018-02-09, 10:21

Aż dziwne, że tyle się czeka! Ja zanim założyłam konto, sprawdziłam tu https://direct.money.pl/kontaosobiste/ , jakie obecnie są oferty i ostatecznie wybrałam Millenium. Nie dość, że wszystko przez internet załatwiłam, to kartę miałam na drugi dzień! Co prawda to było wyjątkowo ekspresowo, bo generalnie czeka się do tygodnia (o czym dostaje informacje). Co jednak nie zmienia faktu, że zawsze lepiej wcześniej "odrobić lekcję", a nie otwierać rachunek w pierwszym lepszym banku.
bridgetjones

Postprzez opiekunnestbank » 2018-02-24, 09:47

Szanowni Państwo, kartę płatniczą do Nest Konta otrzymać można pocztą w kilka dni po złożeniu wniosku w bankowości mobilnej lub internetowej.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Finanse i prawo