Ile kosztuje budowa domu z drewna na Śląsku

Ile kosztuje budowa domu z drewna na Śląsku

Postprzez Paternoster » 2012-09-28, 11:38

witam wszystkich. to moja pierwsza wizyta na forum. szukam informacji o cenach domów z drewna - chodzi o szkielet. Myślę nad budową domu około 90 m2, mam działkę, ale ile ksztowałaby reszta - fundamenty, dom, wykonczenie? Tak pod klucz. Chodzi mi o firmy ze Śląska, bo na Śląsku mam działkę i na śląsku mieszkam wiec najłatwiej i chyba najtaniej. Aaa, jak to jest z projektami? jakie są przeciętne ceny?
Paternoster

Odp

Google - reklama

Re: Ile kosztuje budowa domu z drewna na Śląsku

Postprzez Stollux » 2013-01-02, 11:04

Paternoster napisał(a):witam wszystkich. to moja pierwsza wizyta na forum. szukam informacji o cenach domów z drewna - chodzi o szkielet. Myślę nad budową domu około 90 m2, mam działkę, ale ile ksztowałaby reszta - fundamenty, dom, wykonczenie? Tak pod klucz. Chodzi mi o firmy ze Śląska, bo na Śląsku mam działkę i na śląsku mieszkam wiec najłatwiej i chyba najtaniej. Aaa, jak to jest z projektami? jakie są przeciętne ceny?

Witamy serdecznie! Jesteśmy firmą ze Śląska (Istebna, Ustroń), aczkolwiek budujemy w całej Europie. Ceny budynku zależą od wielu czynników, dlatego polecamy skontaktować się z nami, pomożemy określić koszty. Dom w technologii szkieletowej kosztuje u nas (w promocji noworocznej)

pow. użytkowa: 80,5 m² - 154.000,00 zł/netto
pow. użytkowa: 126,79m² - 178.000,00 zł/netto

Zachęcamy do kontaktu, doradzimy i wybierzemy najlepszą opcję.
Stollux

Postprzez arek1975 » 2013-02-25, 14:24

morzna postawic w 100000 zl ja bym za tyle postawil dom z dachem dwu spadowym np.blachodachówka bez okien stan surowy otwarty w konstrukcji kanadyjskiej
arek1975

Postprzez Dawid35 » 2013-03-19, 22:59

Cena domu szkieletowego jest różna w zależności od tego jak duży dom chcesz wybudować. Niedawno, bo kilka miesięcy temu skrupulatnie przerabiałem ten temat kiedy to sam przymierzałem się do budowy domu. Aktualnie już w nim mieszkam:) Mnie budowa domu o powierzchni użytkowej około 100m2 wyszło około 180-200 tys. (bez działki). Zaletą budownictwa szkieletowego to czas w jakim powstaje dom i wbrew pozorom jego trwałość. Moja budowa trwała 2 miesiące i tutaj wielkie podziękowania dla firmy Alians z Kartuz za profesjonalne podejście do sprawy :)
Dawid35

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Usługi budowlane i wykończeniowe - Cennik