Tani alarm do mieszkania

Tani alarm do mieszkania

Postprzez daniel » 2014-10-16, 10:48

Witam! poszukuję taniego, skutecznego alarmu do mieszkania. Jakie są koszty? Po powrocie z pracy zastałem uszkodzone drzwi. Są jakieś zabezpieczenia na zewnątrz mieszkania? tak żeby jakiś frajer nie uszkodził drzwi
daniel

Odp

Google - reklama

Re: Tani alarm do mieszkania

Postprzez NNik » 2015-08-14, 08:01

ZObacz tutaj http://www.electrosafe.pl Ja mam alarm SSWiN i działa super, może i najtańszy nie był, ale moim zdaniem nie opłaca się kupować tanich alarmów. bo alarm przede wszystkim na być DOBRY!
NNik

Postprzez Tomi77 » 2019-04-16, 19:38

Alarm faktycznie dobra rzecz, i też od jakiegoś czasu o czymś takim myślę. Z tym, że bardziej bym zwracała uwagę na to by taki alarm był faktycznie pewny, niż na to by był tani. Póki co mam w domu zamontowany sejf hartmann tresore, z którego jestem zadowolony. Jest to niewielki sejf, chowany do szafy, gdzie przechowuje wartościowe rzeczy oraz ważne dokumenty. Mojej żonie wydawało się, że to zbędna rzecz, a sama trzyma tam część swojej biżuterii. Szczególnie jak wyjeżdżamy gdzieś na dłużej, to jest rozwiązanie, które zapewnia nam spokój.
Tomi77

Postprzez Amanda » 2019-06-16, 13:00

Ja akurat przy wyborze alarmu nie kierowałabym się ceną - lub przynajmniej nie zdecydowałabym się najtańszy alarm. Bo akurat to jest aspekt na którym nie warto oszczędzać. Niektórzy aby wyszło taniej sami sobie montują system alarmowy, ale akurat my zdecydowaliśmy się zlecić taki montaż zaufanej firmie czyli MG System - https://www.montazalarmow.com.pl/ . Montowali oni alarm u moich rodziców, więc już wiedzieliśmy że to porządna firma, która szybko i co najważniejsze prawidłowo wszytko wykona. Szkoda tylko, że działa póki co jedynie na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i północnego Mazowsza.
Amanda

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Alarm i dom inteligentny