Ile kosztuje czujnik czadu

Re: Ile kosztuje czujnik czadu

Postprzez Fikiel » 2016-06-27, 08:36

konrad786 napisał(a):Ceny czujników są bardzo różne. Jeżeli szukasz czegoś w internecie polecam skorzystać z porównywarki produktów.

Porównywarki jak porównywarki, ja bym raczej powiedział, aby szukać porady w naprawdę dobrych sklepach. Parę postów wyżej zostawiłem namiar na czujniki pochodzące ze sklepu elektrononline.pl który jest przykładem właśnie takiego dobrego, sprawdzonego sklepu. Tam na wszystkim co tylko z elektryką związane znają się jak na niczym innym, zawsze wyczerpująco doradzą. Tak więc jeśli taki asortyment kupować w sieci, to bez dwóch zdań właśnie w tym sklepie.
Fikiel

Odp

Google - reklama

Postprzez meister » 2016-11-05, 11:38

Podpinam sie do tematu. Przez ostatnie kilka lat mialem jakis najtanszy czujnik czadu z marketu. Nie wiem czy on do konca dzialal, gdyz ani razu nic nie wykryl, czy to normalne? Wydaje mi sie, ze raz na jakis czas gdy piec jest zapchany moze sie zebrac jakis tlenek. Chcialbym teraz kupic cos bardziej sprawdzonego, moze nie najdrozszego ale ze sredniej polki. Przegladalem w jednym ze sklepow oferte http://www.eltrox.pl/systemy-alarmowe/czujniki/czujniki-czadu.html i zastanawiam sie nad czujnikiem Kidde 7DC0. Moze ktos z forumowiczow posiada ten sprzet i zda krotka relacje z uzytkowania? Dodatkowo duzym plusem jest dla mnie 10 letnia gwarancja, co daje 10zl z haczykiem za rok uzytkowania. Z gory dzieki za rozwianie moich watpliwosci.
meister

Postprzez SebastianWicka » 2016-12-16, 14:13

Nie wiem . ja tego czujnika tlenku węga nie mam , o którym wspomina meister . ja mam osobiście czujnik tlenku z ospela i taki jak ja mama to kupisz juz za 58 zł z groszami wiec nie ma trzeba wydawać około 100 czy 200 zł na czujniki . A ten , który ja mam , uważam ,ze jest wystarczająco dobry .
https://goodair.pl
SebastianWicka

Postprzez boomer » 2017-08-18, 12:26

tak jak mówisz. Ja np. w sklepie smarthome24.pl kupilem czujnik czadu za 250zl, ale nie zaluje, bo jest dobry jakosciowo i od razu poddalem go testom - wykrywa czad obowiazkowo. Lepiej czasem wydac troche wiecej i byc spokojnym o zdrowie swoje i rodziny niz oszczedzac na bezpieczenstwie...
boomer

Postprzez adabrowski73 » 2017-09-29, 07:28

Obecnie w swoim mieszkaniu mam czujnik czadu firmy Ferguson. Zakupiłem go u nich na stronie internetowej. Jego cena z tego co pamiętam nie przekraczała nawet 200 zł, a jakość wykonania jest naprawdę bardzo dobra! Montaż również nie należy do skomplikowanych ;) Pozdrawiam!
adabrowski73

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Alarm i dom inteligentny