akcesoria szpiegowskie

akcesoria szpiegowskie

Postprzez czaroslaw33 » 2017-07-05, 19:24

Witam forumowiczów, chciałem w domu zamontować kamery szpiegowskie przede wszystkim coś dla zabezpieczenia biura, ponieważ dość częśto wyjeżdzamy z domu, a wolałbym mieć pewność co robi sprzątaczka i niania podczas naszych nieobecnośc :)
czaroslaw33

Odp

Google - reklama

Re: akcesoria szpiegowskie

Postprzez Alekso32 » 2017-07-06, 05:53

Ja również wolałem "dmuchać na zimne" i wolałem zabbezpieczyć sie przed potencjalnymi z...j i nieproszonymi goścmi. Jeżeli chcesz rzeczywiście porzadny sprzęt w przystępnych cenach to musisz sprawdzić JBP to producent, który właśnie przede wszystkim zajmuje się akcesoriami szpiegowskimi. Masz u nich wszystkie możliwości, więc na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.
Alekso32

Postprzez Norbert145 » 2017-07-11, 21:49

Wiadomo, każdy chce zabezpieczyc jak najlepiej swoje dobra nad ktorymi pracował część swojego zycia. Właśnie dlatego monitoring, czy kamery szpiegowskie nie są czymś złym a po prostu pozwalaja "dmuchać na zimnie" Jednym z najwiekszych producentów tego typu sprzętu jest JBPartner i to u nich kupowałem sobie akcesoria. 2 letnie gwarancje, zawsze terminowa dostawa i ogrmny wybór w dobrych cenach. To właśnie ich charakteryzuje.
Norbert145

Postprzez Konradon33 » 2017-07-20, 08:01

A czy widzieliście juz okulary szpiegowskie z kamerką od JBP? Jeżeli nie to zdecydowanie polecam osobom zainteresowanym. Zadbali o najwyżsżą jakość obrazu FullHD , do tego okulary maja mozliwość wymiany szkiel na korekcyjne w zależności od indywidualnych potrzeb. Ogolnie proudecnt ten posiada bardzo dobrej jakości elektronikę i zabezpieczenia. Tym bardziej, że sam posiadam równiez ich monitoring oraz bezprzewodowy system alarmowy.
Konradon33

Postprzez Edek00 » 2017-07-31, 05:48

Jak najbardziej macie rację, bezpieczeństwo rodziny jest najwazniejsze. Dlatego ja myślę, że oprócz takich rozwiązań jak monitoring, system alarmowy warto również pomyslec o takim dodatkowym zabezpieczeniu. Jest kilka ciekawych modeli kamer szpiegowskiich, czyli ukrytych w różnych urzadzeniach jak m.in zegray czy czujniki dymu. JBP to najlepsza opcja ze względu na stosunek jakość-cena, a urządzenia zabezpieczone są dodatkową 2 letnią gwarancją.
Edek00

Postprzez JurekSeraf » 2017-08-18, 17:08

Jak się niektórym może wydawac akcesoria szpiegowskie to nie tylko urzadzenia jak z filmu Bonda, ale własnie opcja ukrytych kamer, które mogą uchronić nasze dobra przed z...j który może mieć dostęp m.in do naszego biura. Dodatkowo w JBPartner mozesz znaleźć systemy alarmowe, monitoring IP czy też systemy do zarzadzania elementami domu i nie słuzą tylko do śledzenia. Z zakresu elektroniki dla domu jak najbardziej mozna polecic ich sklep, bo wybór jest ogromny :)
JurekSeraf

Postprzez Rotin » 2017-08-22, 21:27

Dokładnie w obu przypadkach jeżeli chodzi o akcesroia szpiegowskie jest to dużo tańsze i co najwazniejsze efektywnieejsze rozwiązanie. Zgadzam się z wypowiedziami wszystkim poprzedników i moje zdanie jest takie samo że warto zabezpieczyć wcześniej swoja rodzinę i majątek bądź udowodnić czyjąś winę jeżeli jest takie podejrzenie a JBPartner jest w tym przypadku idealnym miejscem. Pozdrawiam :)
Rotin

Postprzez Kamery24 » 2017-09-23, 08:28

Myślę, że wszelkie akcesoria szpiegowskie bez problemu znajdziecie w dobrych sklepach internetowych, my chętnie doradzimy podczas wyboru odpowiednich kamer do monitoringu, właśnie to nasza specjalizacja :)
Kamery24

Postprzez Kiki44 » 2017-11-07, 09:47

JBPartner jest zdecydowanie najlepszym wyborem jeżeli chodzi o jakość i szeroką ofertę akcesoriów szpiegowskich i nie tylko bo równiez możemy u nich znaleźć systemy alarmowe, monitoring, rejestratory i jeszcze mógłbym długo wymieniać. Sprzęt ma 2 letnią gwarancję, dbają take o odpowiednie zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, także jak szukasz tego typu elektroniki to na pewno warto do nich zaglądać :)
Kiki44

Postprzez Fonex » 2017-11-08, 12:13

Obecnie nie trzeba inwestować bardzo dużo, aby wyposażyć swój dom w skuteczny monitoring czy alarm. Dodatkowo, takie rozwiązanie jak np. http://fonex.com.pl/produkty/kategoria/65/Systemy-Alarmowe to nie tylko ochrona przed włamaniem, ale często też możliwość sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, roletami czy klimatyzacją.
Alarmy i monitoring Częstochowa - Fonex.com.pl
Fonex

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Alarm i dom inteligentny